Villa Karin
Hotel beskrivelse
Villa Karin är ett vackert hus för 9 personer som ligger ovanför Zell am See och 800 meter från Zell am Sees centrum. Från Villa Karin är det 900 meter till Cityxpress-liften, 450 meter till Ebenbergbahn och 100 meter till närmaste pist. Huset är ljust och rymligt med ett stort vardagsrum, 4 sovrum och 2 badrum. Det finns parkering vid huset.
Værelser
Villa Karin – 8-rums hus för 9 personer:
Denna 220 m2 stora villa är rymlig och ljust inredd. På nedre bottenvåningen finns entréhall, 1 sovrum med 1 dubbelsäng, 1 bäddsoffa för 2 personer och TV, 1 sovrum med 1 säng. 1 badrum/toalett. På övre våningen, stort vardags-/matrum med soffa, stora panoramafönster och matplats. Vinterträdgård med soffa och TV. Utgång till trädgården. 2 dubbelrum. 1 badrum/toalett. Stort kök med diskmaskin, spishäll, ugn, brödrost, vattenkokare, mikrovågsugn, kyl, frys och kaffebryggare. Huset erbjuder panoramautsikt över sjön och bergen.
Fakta
Fakta om Villa Karin
| Liftkort | Ingår i priset |
| Pension | Ingen pension |
| Handdukar/sängkläder | Ingår i priset |
| Slutstädning | Ingår i priset |
| Restaurang | Nej, det kan du inte |
| Bar | Nej, det är det inte. |
| Lounge | Nej, det kan du inte |
| Wellness | Nej, det gör du inte |
| Simbassäng | Nej, det kan du inte |
| Skirum | Nej, nej, nej, nej. |
| Tillgång till internet | Ingår i priset |
| Avstånd till pist | 100 m |
| Avstånd till hiss | 900 m |
| Avstånd till stadens centrum | 800 m |