Nazcas soltempel
Hotel beskrivelse
Temples du Soleil Nazca ligger i den nedre delen av Val Thorens i Rue de Soleil-distriktet, med backarna precis utanför dörren och 50 meter till shopping.
Værelser
Lägenhet med 2 sovrum för 4 personer:
Denna lägenhet är 28 m2 med balkong och ligger på 4:e våningen. Vardagsrum/sittgrupp med TV, matplats och bäddsoffa. Litet kök med spishäll, mikrovågsugn, diskmaskin och kylskåp. 1 sovrum med dubbelsäng. 1 badrum/toalett.
Fakta
Fakta om Solens tempel Nazca
| Liftkort | Ingår i priset |
| Pension | Nej, det gör du inte |
| Till pisten | 0 m |
| För hiss | 0 m |
| Centrum | 0 m |
| Skidbuss | 0 m |
| Köpcentrum | 50 m |
| Skiduthyrning | 50 m |
| Sänglinne/handdukar | Ingår i priset |
| Slutstädning | Ja, mot en avgift |
| Bilparkering | ej tillgänglig |
| Lounge | Nej, det kan du inte |
| Bar | Nej, det är det inte. |
| Skirum | Nej, nej, nej, nej. |
| Tillgång till internet | Ja, mot en avgift |
| Wellness | Nej, det gör du inte |