Rudis Lägenheter
Hotel beskrivelse
Rudis Apartments är ett litet hus med 4 lägenheter som ligger utanför Bad Gastein. Skidbussen går inte långt från huset och det är ca 5,5 km till liften och centrum av Bad Gastein. Parkering finns vid huset och det finns ett skidförråd i huset.
Værelser
Fakta
Fakta om Rudis Apartments
| Liftkort | Ingår i priset |
| Pension | Ingen pension |
| Avstånd till hiss | 5500 m |
| Avstånd till pist |
5500 m |
| Avstånd till stadens centrum | 5500 m |
| Avstånd till skidbuss | 50 m |
| Mottagning | Nej, det kan du inte. |
| Restaurang | Nej, det kan du inte |
| Slutstädning | Ingår i priset |
| Sänglinne/handdukar | Ingår i priset |
| Internet | Kostnadsfritt |
| Simbassäng | Nej, det kan du inte |
| Parkering av bil | Ja, du kan parkera |