Lägenheter i Bergo
Hotel beskrivelse
Mysiga lägenheter med centralt läge
Bergo Apartments erbjuder 30 mysiga lägenheter med ett fantastiskt läge i centrala Beitostølen och nära liftarna.
Lägenheterna är rymliga och i ljus, modern norsk stil, de flesta har även öppen spis och plats för 2-6 personer.
Om du inte vill laga mat själv finns det en restaurang och ett bageri i samma byggnad som lägenheterna.
Værelser
Fakta
Fakta om Bergo lägenheter
| Liftkort | ingår ej |
| Pension | Ingen pension |
| Avstånd till hiss | 100 m |
| Avstånd till pist | 100 m |
| Avstånd till stadens centrum | 0 m |
| Avstånd till skidbuss | 100 m |
| Mottagning | Nej, det kan du inte. |
| Restaurang | Nej, det kan du inte |
| Slutstädning | Extra tillval |
| Sänglinne och handdukar | Ytterligare inköp |
| Tillgång till internet | Ingår i priset |
| Simbassäng | Nej, det kan du inte |
| Bar | Nej, det är det inte. |
| Wellness | Nej, det gör du inte |
| Parkering av bil | Ja, du kan parkera |
Beliggenhed
Lägenheter i Bergo