Templen i Pichu Sun
Hotel beskrivelse
Le Temples du Soleil Pichu är centralt beläget med backarna precis utanför dörren. Det finns en restaurang, en bar och en stormarknad i samma byggnad som lägenheten.
Værelser
I Temples du Soleil Pichu kan vi erbjuda:
Lägenhet med 2 sovrum för 4 personer:
Denna lägenhet är 28 m2 med balkong och ligger på 3:e våningen. Vardagsrum/sittgrupp med TV, bäddsoffa och matplats. Litet kök med mikrovågsugn, spishäll, kylskåp och diskmaskin. 1 sovrum med 2 enkelsängar. 1 badrum/toalett.
Fakta
Fakta om templen Soleil Pichu
| Liftkort | Ingår i priset |
| Pension | Ingen pension |
| Avstånd till hiss | 75 m |
| Avstånd till pist | 50 m |
| Avstånd till stadens centrum | 200 m |
| Avstånd till skidbuss | 50 m |
| Mottagning | Ja, det kan du |
| Restaurang | Ja, det kan du |
| Slutstädning | Ja, mot en avgift |
| Sänglinne/handdukar | Ingår i priset |
| Tillgång till internet | Ja, mot en avgift |
| Simbassäng | Nej, det kan du inte |
| Bar | Ja, det kan du |
| Friskvård | Ja, mot en avgift |
| Bilparkering | ej tillgänglig |