Segelstadeterlia 6F
Hotel beskrivelse
Jättefin lägenhet med ett fantastiskt läge med längdskidspår och barnbacke i närheten. Ski-in/ski-out vid Kvitfjell Vest.
Lägenheten är på 69 m2 med 2 sovrum och 1 badrum. mysigt vardagsrum med matplats, soffa, TV och braskamin.
Ytterligare information:
- Laddare för elbil
- Husdjur är inte tillåtna
- Incheckning efter 17:00/ Utcheckning senast 11:00
Værelser
Lägenheten innehåller:
2separata sovrum:
Sovrum 1: Dubbelsäng
Sovrum 2: Familjevåning (180 cm bred nedre våning och 90 cm bred övre våning
Det finns dusch och toalett i lägenheten.
Fakta
Fakta om Segelstadseterlia 6F
| Liftkort | ingår ej |
| Pension | Ingen pension |
| Avstånd till hiss | 600 m |
| Avstånd till pist | 200 m |
| Avstånd till centrum | 700 m – Kvitfjell Vest |
| Mottagning | Nej, det kan du inte. |
| Restaurang | Nej, det kan du inte |
| Slutstädning | Ingår i priset |
| Handdukar/sängkläder | DKK 145,- per person * |
| Tillgång till internet | Wi-fi |
| Simbassäng | Nej, det kan du inte |
| Bar | Nej, det är det inte. |
| Wellness | Nej, det gör du inte |
| Parkering av bil | Ja, du kan parkera |
*Sänglinne och handdukar kan inte köpas på resmålet, de måste köpas hemifrån minst 14 dagar före ankomst.