Schuler-huset
Hotel beskrivelse
Haus Schuler ligger i stadsdelen Nasserein, 1 kilometer från centrala St Anton. Shopping och pool ligger 1 km från huset, och restauranger ligger 50 meter bort. Skidområdet ligger på kort avstånd från huset.
Værelser
Thinggaard kan erbjuda följande lägenheter i Haus Schuler:
Lägenhet med 2 sovrum för 4 personer:
Lägenheten är på 50 m2 och ligger på 1:a våningen i huset. Lägenheten är välmöblerad och består av ett vardagsrum med 1 bäddsoffa för 2 personer och matplats. 1 sovrum med dubbelsäng och ett litet kök med diskmaskin, spis, brödrost och kaffebryggare. Badrum med dusch.

Lägenhet med 2 sovrum för 4 personer:
Lägenheten är på 55 m2 och ligger på 2:a våningen. Lägenheten består av ett vardagsrum/vardagsrum med 1 bäddsoffa för 2 personer och matplats samt 1 vinkelrum med 1 dubbelsäng. Ett kök i öppen planlösning med diskmaskin, spis, brödrost och kaffebryggare. Det finns 2 badrum i lägenheten.

Lägenhet med 3 sovrum för 6 personer:
Lägenheten ligger på 2:a våningen i huset och är på 90 m2. Lägenheten är välmöblerad och består av ett stort vardagsrum med 2 bäddsoffor, utgång till balkongen, matplats, 1 rum med 1 dubbelsäng och tillhörande badrum, 1 sluttande rum med 2 sängar, badrum och ett litet kök med öppen planlösning. Köket har diskmaskin, spis, brödrost, vattenkokare och kaffebryggare. Lägenheten har fantastisk utsikt över staden.

Fakta
Schuler-huset |
|
| Liftkort | Ingår i priset |
| Pension | Ingen pension |
| Avstånd till hiss m. | 250 m |
| Avstånd till pist m. | 250 m |
| Avstånd till stadens centrum m. | 1 kilometer |
| Avstånd till skidbuss | 200 m |
| Mottagning | Nej, det kan du inte. |
| Restaurang | Nej, det kan du inte |
| Slutlig rengöring | Ja, tack |
| Pris, slutstädning per enhet | Ingår i priset |
| Handdukar | Ja, tack |
| Sänglinne | Ja, tack |
| Pris, sängkläder per person | Ingår i priset |
| Internet mot avgift | Internet gratis |
| Simbassäng | Nej, det kan du inte |
| Bar | Nej, det är det inte. |
| Wellness | Nej, det gör du inte |
| Parkering av bil | Ja, du kan parkera |