Schmiedbachs hus
Hotel beskrivelse
Familjehuset Scmiedbach ligger bara 200 meter från centrala St Anton och 700 meter från närmaste lift. Du hittar shopping och restauranger 250 meter från huset, och poolen och bubbelpoolen ligger 450 meter från lägenheten.
Værelser
I Haus Schneider kan Thinggaard erbjuda följande lägenhet:
Lägenhet med 3 sovrum för 8 personer:
Lägenheten är på 105 m2, som är fördelad på 2 våningar. Lägenheten är ljus och snygg och består av ett stort vardagsrum med kakelugn, 1 sovrum med dubbelsäng, badrum och ett kök med öppen planlösning på bottenvåningen. Köket har ugn, diskmaskin, spishäll, mikrovågsugn och kaffebryggare. På övervåningen finns ett öppet galleri med 1 dubbelsäng, 1 stort rum med 1 dubbelsäng och 1 fransk säng, badrum och utgång till en stor balkong.
Fakta
Schmiedbachs hus |
|
| Liftkort | Ingår i priset |
| Pension | Ingen pension |
| Avstånd till hiss m. | 700 m |
| Avstånd till pist m. | 700 m |
| Avstånd till stadens centrum m. | 200 m |
| Avstånd till skidbuss | 200 m |
| Mottagning | Nej, det kan du inte. |
| Restaurang | Nej, det kan du inte |
| Slutlig rengöring | Ja, tack |
| Pris, slutstädning per enhet | Ingår i priset |
| Handdukar | Ja, tack |
| Sänglinne | Ja, tack |
| Pris, sängkläder per person | Ingår i priset |
| Internet mot avgift | Internet gratis |
| Simbassäng | Nej, det kan du inte |
| Bar | Nej, det är det inte. |
| Wellness | Nej, det gör du inte |
| Parkering av bil | Ja, du kan parkera |