Ynycio (IH) – Val Claret
Hotel beskrivelse
Residence Ynycio är ett helt nytt lägenhetskomplex med 33 lägenheter som byggdes 2022. I byggnaden finns reception, bastu och hamam. Om du bor här ligger liften och pisten 100 meter bort. I Ynycio erbjuder Thinggaard moderna lägenheter för 4 – 6 personer.
Værelser
I bostadsområdet Ynycio erbjuder vi följande lägenheter:
3-sovrumslägenhet för 4 personer:
Ljus och modern lägenhet på 58 m2 med vardagsrum med soffa, TV och matplats. Litet kök med diskmaskin, spishäll, brödrost, vattenkokare och kaffebryggare. 1 sovrum med 1 fransk säng och eget badrum med dusch/toalett. 1 sovrum med 2 sängar. 1 badrum/toalett.
4-sovrumslägenhet för 6 personer:
Denna lägenhet är 60 m2 och har vardagsrum med soffa, TV och matplats. Litet kök med diskmaskin, spishäll, brödrost, vattenkokare och kaffebryggare. 1 sovrum med fransk säng och eget badrum med dusch/toalett. 1 sovrum med 2 sängar och en sovalkov utan fönster med 2 sängar. 1 badrum/toalett.
Fakta
Fakta om Residence Ynycio
| Liftkort | Ingår i priset |
| Pension | Ingen pension |
| Avstånd till hiss | 100 m |
| Avstånd till pist | 50 m |
| Avstånd till stadens centrum | 0 m |
| Avstånd till skidbuss | – |
| Mottagning | Ja, det kan du |
| Restaurang | Ja, det kan du |
| Slutstädning | Ingår, utom kök |
| Sänglinne/handdukar | Ingår i priset |
| Internet | Kostnadsfritt |
| Pool | Ja, det kan du |
| Bar | Ja, det kan du |
| Välbefinnande | Ja, det kan du |
| Bilparkering | ej tillgänglig |