Machu Solens tempel
Hotel beskrivelse
Temples du Soleil Machu ligger i en lägre del av Val Thorens i Soleil-området. Huset har tillgång till en restaurang, en bar och en stormarknad. Det finns direkt tillgång till pisten och närmaste lift ligger inte långt bort.
Huset erbjuder lägenheter för 2 – 4 personer.
Værelser
Fakta
Fakta om Machu soltempel
| Liftkort | Ingår i priset |
| Pension | Nej, det gör du inte |
| Avstånd till hiss | 100 m |
| Avstånd till pist | 0 m |
| Avstånd till stadens centrum | 50 m |
| Mottagning | Nej, det kan du inte. |
| Restaurang | Nej, det kan du inte |
| Slutstädning | DKK 595,- per lägenhet |
| Sänglinne/handdukar | Ingår i priset |
| Tillgång till internet | Ja, mot en avgift |
| Simbassäng | Nej, det kan du inte |
| Bar | Nej, det är det inte. |
| Wellness | Nej, det gör du inte |
| Bilparkering | ej tillgänglig |
Beliggenhed
Machu Solens tempel