Lägenhet Rose
Hotel beskrivelse
Apartment Rose är en lägenhet för 2 personer som ligger bara 100 meter från Bad Hofgasteins centrum. Skidbussen avgår 20 meter från huset och skidområdet ligger 1 km bort.
Huset har ett skidrum och hiss. Det finns parkering framför huset och ett gemensamt garage.
Værelser
Fakta
Fakta om Apartment Rose
| Liftkort | Ingår i priset |
| Pension | Ingen pension |
| Handdukar/sängkläder | Ingår i priset |
| Slutstädning | Ingår i priset |
| Restaurang | Nej, det kan du inte |
| Bar | Nej, det är det inte. |
| Lounge | Nej, det kan du inte |
| Wellness | Nej, det gör du inte |
| Simbassäng | Nej, det kan du inte |
| Skirum | Ja, det kan du |
| Tillgång till internet | Ingår i priset |
| Avstånd till pist | 400 m |
| Avstånd till hiss | 400 m |
| Avstånd till stadens centrum | 100 m |