Lägenhet Monuth
Hotel beskrivelse
Monuth är ett hus med flera lägenheter som ligger 5 minuters promenad från Bad Gasteins centrum. Skidbussen avgår 15 meter från huset och liften ligger 1,5 km bort. Huset har en bastu och parkering finns vid huset.
Værelser
2-rums-lägenhet för 4 personer:
Mycket gemytlig inredd med ingång. Vardags-/sovrum med 1 bäddsoffa för 2 personer, matvrå och TV. 1 sovrum med dubbelsäng. 1 badrum/toalett. Öppet kök med spishäll, ugn, diskmaskin, brödrost, vattenkokare, elektrisk kaffemaskin. Fantastisk panoramautsikt över bergen.
Fakta
Fakta om lägenhet Monuth
| Liftkort | Ingår i priset |
| Pension | Ingen pension |
| Handdukar/sängkläder | Ingår i priset |
| Slutstädning | Ingår i priset |
| Restaurang | Nej, det kan du inte |
| Bar | Nej, det är det inte. |
| Lounge | Nej, det kan du inte |
| Välbefinnande | Bastu |
| Simbassäng | Nej, det kan du inte |
| Skirum | Nej, nej, nej, nej. |
| Tillgång till internet | Ingår i priset |
| Avstånd till pist | 800 m |
| Avstånd till hiss | 800 m |
| Avstånd till stadens centrum | 30 m |