Lägenhet Kaiser
Hotel beskrivelse
Apartment Kaiser är ett flerfamiljshus som ligger i hjärtat av Bad Hofgastein. Shopping ligger 80 meter från huset, och restauranger och barer ligger 50 meter bort. Närmaste skidlift ligger 800 meter bort och skidbussen ligger 50 meter från huset. Huset har ett skidförråd, hiss och parkering vid huset.
Værelser
Fakta
Fakta om Apartment Kaiser
| Liftkort | Ingår i priset |
| Pension | Ingen pension |
| Handdukar/sängkläder | Ingår i priset |
| Slutstädning | Ingår i priset |
| Restaurang | Nej, det kan du inte |
| Bar | Nej, det är det inte. |
| Lounge | Nej, det kan du inte |
| Wellness | Nej, det gör du inte |
| Simbassäng | Nej, det kan du inte |
| Skirum | Ja, det kan du |
| Tillgång till internet | Ingår i priset |
| Avstånd till pist | 800 m |
| Avstånd till hiss | 800 m |
| Avstånd till stadens centrum | 30 m |