Lägenhet IVA
Hotel beskrivelse
Lägenhet IVA ligger i huset ”Dr Adler” som byggdes 2017. Det ligger i hjärtat av Bad Hofgastein i ett lugnt område med gågator. Shopping och restauranger ligger bara ett stenkast bort och skidbussen går 300 meter från huset. Närmaste lift och pist ligger 1 km bort.
Huset har hiss och skidförvaring. Det finns ett gemensamt garage vid huset mot en avgift
Værelser
Fakta
Fakta lägenhet IVA
| Liftkort | Ingår i priset |
| Pension | Ingen pension |
| Handdukar/sängkläder | Ingår i priset |
| Städtjänster | Ingår i priset |
| Restaurang | Nej, det kan du inte |
| Bar | Nej, det är det inte. |
| Lounge | Nej, det kan du inte |
| Wellness | Nej, det gör du inte |
| Simbassäng | Nej, det kan du inte |
| Skirum | Ja, det kan du |
| Tillgång till internet | Ingår i priset |
| Avstånd till pist | 1000 m |
| Avstånd till hiss | 1000 m |
| Avstånd till stadens centrum | 0 m |