Lägenhet Anna-Katharina
Hotel beskrivelse
Apartment Anna-Katharina ligger i ett hus med 8 andra lägenheter, men har ett bra läge i hjärtat av Bad Hofgastein. Stadens centrum och shoppingmöjligheter ligger 250 meter bort. Skidbussen ligger 150 meter bort och närmaste skidlift ligger 1 km bort.
I huset finns skidförråd och tvättmaskin (mot avgift) Lägenheten har egen parkeringsplats vid huset.
Værelser
Fakta
Fakta om lägenhet Anna-Katharina
| Liftkort | Ingår i priset |
| Pension | Ingen pension |
| Handdukar/sängkläder | Ingår i priset |
| Städtjänster | Ingår i priset |
| Restaurang | Nej, det kan du inte |
| Bar | Nej, det är det inte. |
| Lounge | Nej, det kan du inte |
| Wellness | Nej, det gör du inte |
| Simbassäng | Nej, det kan du inte |
| Skirum | Ja, det kan du |
| Tillgång till internet | Nej, det kan du inte. |
| Avstånd till pist | 1000 m |
| Avstånd till hiss | 1000 m |
| Avstånd till stadens centrum | 250 m |