Gudbrandsgård Lägenhet 1
Hotel beskrivelse
Smakfull och mysig lägenhet för 7 personer med panoramautsikt över skidområdet och Gudbrandsdalen. Ski-in/ski-out och lägenheten ligger precis vid pisten i anslutning till Gudbrandsgård Hotell.
Lägenheten är på 78 m2 med 3 sovrum och 2 badrum. Rymligt vardagsrum med soffa, TV, öppen spis och matplats. Välutrustat kök med spis, kyl, frys och diskmaskin.
Ytterligare information:
- Husdjur är inte tillåtna
- Privat parkeringsplats i uppvärmd källare
- Hotellets pool och fitnessrum kan användas när det finns ledig kapacitet
Værelser
Lägenheten är inreddmed:
3sovrum:
Sovrum 1: Dubbelsäng
Sovrum 2: Familjevåning
Sovrum 3: Dubbelsäng
2 badrum:
Badrum 1: Dusch, toalett och tvättmaskin
Badrum 2: Toalett
Fakta
Fakta om Gudbrandsgard Apartment 1
| Liftkort | ingår ej |
| Pension | Ingen pension |
| Avstånd till hiss | 100 m |
| Avstånd till pist | 100 m |
| Avstånd till stadens centrum | 0 m |
| Mottagning | Nej, det kan du inte. |
| Restaurang | Nej, det kan du inte |
| Slutstädning | Ingår i priset |
| Handdukar/sängkläder | DKK 145,- per person * |
| Tillgång till internet | Wi-fi |
| Simbassäng | Ja, Gudbrandsgard Hotel |
| Bar | Ja, Gudbrandsgard Hotel |
| Wellness | Nej, det gör du inte |
| Parkering av bil | Ja, du kan parkera |
*Sänglinne och handdukar kan inte köpas på resmålet, de måste köpas hemifrån minst 14 dagar före ankomst.