Bjønnliskardet 25
Hotel beskrivelse
Bjønnliskardet 25 är en mysig liten stuga på 36 m2 med plats för 5 personer. Ski-in/ski-out och längdskidspår finns precis utanför dörren. Stugan är perfekt för en liten familj eller ett par vänner på resa. Efter en lång dag i backen kan du koppla av och njuta av den mysiga atmosfären i stugan och värmen från den öppna spisen.
Stugan är inredd med ett vardagsrum med soffa och TV. Välutrustat kök med kylskåp och spis.
Ytterligare information:
- Husdjur är inte tillåtna
- Incheckning från 17:00 / utcheckning senast 11:00
Værelser
Stugan är utrustad med ett sovrum med en familjesäng och 1 våningssäng och det finns 1 badrum med dusch och toalett.
Fakta
Fakta om Bjønnliskardet 25
| Liftkort | ingår ej |
| Pension | Ingen pension |
| Avstånd till hiss | 1100 m |
| Avstånd till pist | 450 m |
| Avstånd till centrum | 1100 m – Kvitfjell Västra sidan |
| Mottagning | Nej, det kan du inte. |
| Restaurang | Nej, det kan du inte |
| Slutstädning | Ingår i priset |
| Handdukar/sängkläder | DKK 145,- per person * |
| Tillgång till internet | Nej, det kan du inte. |
| Simbassäng | Nej, det kan du inte |
| Bar | Nej, det är det inte. |
| Wellness | Nej, det gör du inte |
| Parkering av bil | Ja, du kan parkera |
*Sänglinne och handdukar kan inte köpas på resmålet, de måste köpas hemifrån minst 14 dagar före ankomst.