Bilaga Vardenvegen 290
Hotel beskrivelse
Mysig stuga på toppen av Varden – perfekt för en familj
Stugan för 4 personer är helt ny och har en mysig och varm atmosfär. Den har ett äventyrligt läge, nära fantastiska längdskidspår och ski-in/ski-out med en alpin pist precis utanför dörren.
Stugan är på 40 m2 och har ett vardagsrum med soffa, matplats och TV. Välutrustat kök med kylskåp, spis, diskmaskin och mikrovågsugn. Det finns också ett loft för barnen, perfekt för att koppla av, spela brädspel eller läsa en god bok.
Ytterligare information:
- Wi-Fi
- Husdjur är inte tillåtna
- Incheckning kl. 17:00 / utcheckning senast kl. 11:00
Værelser
Stugan är inreddmed:
2separata sovrum:
Sovrum 1: Dubbelsäng 150 cm
Sovrum 2: Dubbelsäng 150 cm
1 dusch/toalett
Fakta
Fakta Bilaga Vardenvegen 290
| Liftkort | ingår ej |
| Pension | Ingen pension |
| Avstånd till hiss | 30 m |
| Avstånd till pist | 0 m |
| Avstånd till centrum | 3400 m Kvitfjell Västra sidan |
| Mottagning | Nej, det kan du inte. |
| Restaurang | Nej, det kan du inte |
| Slutstädning | Ingår i priset |
| Handdukar/sängkläder | DKK 145,- per person * |
| Internet | Kostnadsfritt |
| Simbassäng | Nej, det kan du inte |
| Bar | Nej, det är det inte. |
| Wellness | Nej, det gör du inte |
| Parkering av bil | Ja, du kan parkera |
*Sänglinne och handdukar kan inte köpas på resmålet, de måste köpas hemifrån minst 14 dagar före ankomst.