Hegnavegen 79 – Stuga
Hotel beskrivelse
Hegnavegen 79 är en av de äldsta stugorna i området, traditionellt och mysigt inredd med plats för 6 personer. Stugan är idealiskt belägen med ski-in/ski-out, 150 meter till skidliften Geiloheisen och 500 meter till Geilo centrum.
Du måste vara minst 25 år gammal för att hyra denna stuga och ungdomsgrupper accepteras inte.
Værelser
Hegnavegen 79 är en charmig stuga fördelad på 2 våningar. På bottenvåningen finns ett sovrum med en dubbelsäng och ett sovrum med en våningssäng. Det finns 1 dusch/wc, ett välutrustat kök, vardagsrum med matplats, soffa, öppen spis och TV. På 1:a våningen finns ett stort sovrum med dubbelsäng och 2 enkelsängar. I annexet finns en dubbelsäng (135 cm).
Fakta
Fakta om Hegnavegen 79
| Liftkort | ingår ej |
| Pension | Ingen pension |
| Avstånd till hiss | 150 m |
| Avstånd till pist | 150 m |
| Avstånd till stadens centrum | 500 m |
| Avstånd till skidbuss | 500 m |
| Mottagning | Nej, det kan du inte. |
| Restaurang | Nej, det kan du inte |
| Slutstädning | Ingår i priset |
| Handdukar/sängkläder | DKK 175,- per person |
| Betald tillgång till internet | Ej tillgängligt |
| Simbassäng | Nej, det kan du inte |
| Bar | Nej, det är det inte. |
| Wellness | Nej, det gör du inte |
| Parkering av bil | Ja, du kan parkera |